Blog Innej Mamy i Innego Syna. O fajnych miejscach i wydarzeniach. O tym jak oswoić świat, gdy jest się trochę innym...

niedziela, 15 lutego 2015

Niech żyje bal!

Jak co roku, czas zabawy nie mógł obyć się bez  Integracyjnego Balu Karnawałowego.
Już  po raz siedemnasty Fundacja "Świat na Tak" wyprawiła karnawałowe szaleństwo. Tym razem w same Walentynki! Trzeba przyznać,że impreza zawsze zorganizowana jest na najwyższym poziomie, w pełni profesjonalnie. Zaproszenie na bal Wojtek przyjął z ogromnym entuzjazmem.
  Inny Syn od samego rana pracował nad swoim wyglądem, rozważając różne wersje ubioru (nie jest prostą decyzja"muszka czy krawat?") i fryzury ( grzywka prosto, grzywka na bok, żel?). Dzięki  pomocy nieocenionej wojtkowej siostry, Inna Mamuśka nie musiała obawiać się, że przedawkuje herbatkę z melisy. Wystarczyło liczyć do dziesięciu i patrzeć na zielone (podobno uspokaja...). Uff... nastolatek wyrusza na bal...nie jest łatwo.


Po długich i ciężkich  zmaganiach, udało się dotrzeć do hali widowiskowo-sportowej Arena-Ursynów. Szaleństwo trwało 4 godziny i sądząc po doskonałym humorze Innego Syna, zabawa była przednia.
Czyżby zmęczenie? Nieee, tylko krótki odpoczynek!

Ogromną zaletą całego przedsięwzięcia jest fakt, że na balu nie można bawić się w towarzystwie mamuśki, tatuśka, rodzeństwa czy innych "krewnych królika". Fundacja zapewnia opiekę 250-ciu wolontariuszy, którzy nie tylko pomagają, ale bawią się razem ze wszystkimi gośćmi. Integracja- marzenie!

                               " INNI RAZEM" DZIĘKUJĄ  FUNDACJI " ŚWIAT NA TAK"!
                                                 

6 komentarzy:

 1. Świetna impreza! A Syn prezentuje się wspaniale - gratulacje dla Mamy :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ale niestety żadna w tym moja zasługa...Piękne czasy kiedy mamuśka miała coś do powiedzenia w kwestii ubioru minęły bezpowrotnie. Teraz jeszcze tylko zdanie starszej siostry się liczy:)

   Usuń
 2. Wygląda świetnie! Założę się, że zabawa była wspaniała! Wojtek - świetnie się prezentujesz :)

  ps. Jutro wysyłam niespodziankę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hurrraaaa! Czekamy z niecierpliwością!

   Usuń
 3. Haha ja wiem, że mamusia by się z synkiem pobawiła:). ale to już inny wiek i te dziewczyny:) Wojtek jak zwykle w gajerze wygląda jak model:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przejrzałaś mnie, Kobieto! :))

  OdpowiedzUsuń